تلفن تماس: ۹۸۹۲۱۲۰۹۸۳۹۱+

سرور مجازی


سرور مجازی یا VPS (Virtual Private Server) یک سرور با منابع کاملا اختصاصی اما بصورت مجازی میباشد. به طوری که یک سرور فیزیکی با استفاده از فناوری هایی مانند VMWare ESXi, KVM, Xen, OpenVZ و یا.. به چند سرور مجازی تقسیم شده و به هر کاربر امکان استفاده از منابع مختص به خود را میدهد.

هر سرور مجازی, منابع مجزا (RAM, CPU, HDD, etc.) دارد و همچنین, امکان دسترسی روت را ممکن میکند. هر سرور مجازی, منابع کاملا مستقل را خواهد داشت و بدون ایجاد مزاحمت برای سرورهای دیگر, به کار خود ادامه خواهند داد. در نتیجه, سرورهای موجود میتوانند از سیستمعامل های مختلف, منابع مختلف و نرم افزار های مختلف و ... استفاده کنند.

مهمترین مزایای استفاده از سرور مجازی بجای یک سرور اختصاصی, دسترسی بیشتر به منابع آن, امکان ارتقا و تنزیل آن در هر زمان, و همچنین به صرفه بودن آن نسبت به سرورهای اختصاصی ست. همچنین, سرورهای مجازی از تمامی امکانات یک سرور اختصاصی, برخوردار میباشند.

سادهکو هاست با امکان ارائه سرورمجازی از نقاط مختلف دنیا با بهترین کیفیت, آماده خدمت به شما عزیزان میباشد. میتوانید پلن مورد نیاز خود را از میان چندین پلن از پیش آماده شده, انتخاب کنید, یا جهت ایجاد پلن سفارشی, با پشتیبانی تماس حاصل کنید.
سرور مجازی فرانسه

سرورهای مجازی فرانسه اغلب بدلیل آنتی دیداس قوی و پورت قدرتمند آنها شناخته شده اند. ارائه پهنای باند نامحدود و سرعت دسترسی مناسب به ایران, یکی از مهمترین خصوصیات سرورهای فرانسه است.

مشاهده پلن ها

سرور مجازی آلمان

سرورهای مجازی آلمان, یکی از بهترین پورت ها و کیفیت سخت افزار رو به شما ارائه میدهند. پینگ پایین به ایران, پایداری بالا, ارزانتر بودن نسبت به دیگر کشور ها و ... یکی از مهمترین خصوصیات سرورهای آلمان میباشند.

مشاهده پلن ها

سرور مجازی هلند

سرورهای هلند, بدلیل وارز بودن و عدم حساسیت, بین کاربران محبوبیت بسیاری پیدا کرده است

مشاهده پلن ها