ورود به ناحیه کاربری
ثـبت نـام
0935-46-40-600

سرور مجازی یا VPS (Virtual Private Server) یک سرور با منابع کاملا اختصاصی اما بصورت مجازی میباشد. به طوری که یک سرور فیزیکی با استفاده از فناوری هایی مانند VMWare ESXi, KVM, Xen, OpenVZ و یا.. به چند سرور مجازی تقسیم شده و به هر کاربر امکان استفاده از منابع مختص به خود را میدهد.

هر سرور مجازی, منابع مجزا (RAM, CPU, HDD, etc.) دارد و همچنین, امکان دسترسی روت را ممکن میکند. هر سرور مجازی, منابع کاملا مستقل را خواهد داشت و بدون ایجاد مزاحمت برای سرورهای دیگر, به کار خود ادامه خواهند داد. در نتیجه, سرورهای موجود میتوانند از سیستمعامل های مختلف, منابع مختلف و نرم افزار های مختلف و ... استفاده کنند.

مهمترین مزایای استفاده از سرور مجازی بجای یک سرور اختصاصی, دسترسی بیشتر به منابع آن, امکان ارتقا و تنزیل آن در هر زمان, و همچنین به صرفه بودن آن نسبت به سرورهای اختصاصی ست. همچنین, سرورهای مجازی از تمامی امکانات یک سرور اختصاصی, برخوردار میباشند.

سادهکو هاست با امکان ارائه سرورمجازی از نقاط مختلف دنیا با بهترین کیفیت, آماده خدمت به شما عزیزان میباشد. میتوانید پلن مورد نیاز خود را از میان چندین پلن از پیش آماده شده, انتخاب کنید, یا جهت ایجاد پلن سفارشی, با پشتیبانی تماس حاصل کنید.

سرور مجازی فرانسه
سرورهای مجازی فرانسه, اغلب بدلیل آنتی دیداس قوی و قدرتمند آنها شناخته شده اند. ارائه پهنای باند نامحدود واقعی و همچنین سرعت دسترسی مناسب به میهنمان ایران, یکی از مهمترین خصوصیات سرورهای فرانسه است. همچنین, کیفیت سخت افزاری سرورها, واقعا رضایت بخش میباشد.
دیتاسنتر میزبان سرورهای سادهکوهاست در فرانسه, دیتاسنتر معروف OVH میباشد که بعنوان یکی از برترین دیتاسنترها شناخته شده است. سادهکوهاست, سرورهای این لوکیشن را برای میزبانی شرکتها و ارگان های مهم پیشنهاد میدهد.
سرور مجازی آلمان
سرورهای مجازی آلمان دارای یکی از قویترین پورت ها, کمترین پینگ, و همچنین بالاترین پایداری و آپتایم هستند. کیفیت سخت افزاری این سرورها نیز پاسخگوی اکثر نیازهاست. از دیگر ویژگی های آن میتوان به کمترین پینگ به ایران, ارزانتر بودن نسبت به دیگرجاها و ... اشاره کرد که مهمترین خصوصیات سرورهای آلمان میباشند.
سادهکوهاست با همکاری دیتاسنتر هتزنر قادر به ارائه خدمات از این لوکیشن میباشد.
سرور مجازی کانادا
سرورهای کانادا, همانند سرورهای فرانسه سادهکوهاست, در دیتاسنتر OVH کانادا میزبانی میشوند که به کیفیت بالا در کنار پورت قوی مشهور است.
این لوکیشن مناسب افرادیست که پایداری بالا را در کنار سرعت شبکه بالا نیاز دارند, ویا اشخاصی که عمده مخاطبانشان در خارج از ایران هستند.
در سرورهای کانادای سادهکوهاست نیز, همانند دیگر لوکیشن ها, کیفیت سخت افزار و پایداری سرورها در اولویت قرار گرفته است


بزودی نیز, ارائه سرویس از لوکیشن های دیگر به لیست سرویسهای سادهکوهاست افزوده خواهد شد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این قالب برای سادهکو هاست محفوظ میباشد. هرگونه کپی برداری حرام است و پیگرد قانونی در پی دارد.
© سادهکوهاست 1396-1393 | طراح قالب: سیدشاکری